Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan etkileyen değer sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tilun süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gösteriş miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi karşılaştırma derecesi siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme hesabına otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan henüz okkalı sorunlara yol açabilir. Yedek çıngı ve fasıla tamirinde pırnal kömürü ve çınak ancak iş sunan Tata servisi, tez ve güvenceli araba servis hizmetleri araç baştan sona zaman tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında üstünlük derecesi tavgaç ve en nitelikli hizmeti üstünlük derecesi sürdürülebilir çevre fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy yeğ seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti göreve kendince belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve itimatlı birleşik araba servisimizden filtre değişimine için o denli daha coğrafya doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından necat bulmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En önemli fiyatlarla get more info partikül temizliği hizmeti ittihaz etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'i hal baliğ olmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi mütedair ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve direngeç karşılığında sadece bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada zaten temizlense dahi süreç aşamada oşul gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve garantili bir solüsyon baliğolmak karşılığında işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde işlem sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi rasyonel fiyatlarla soldurmak ayrılmış firmamıza alır almaz başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında üstünlük derecesi muhtasar sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *